İzleme Hizmetlerini Engelleyin

İZLEME HİZMETLERİNİ ENGELLEYİN

Tor Browser, ziyaret ettiğiniz her web sitesini birbirinden ayırır. Böylece üçüncü taraf izleme hizmetleri ve reklamlar sizi izleyemez. Gezinmeyi tamamladığınızda çerezler ve gezinme geçmişiniz otomatik olarak temizlenir.

Gözetime Karşı Korunun

GÖZETİME KARŞI KORUNUN

Tor Browser, ziyaret ettiğiniz sitelerin başkaları tarafından görülmesini engeller. Ancak gezinme davranışlarınızı izleyen herkes Tor kullandığınızı görebilir.

Parmak İzinizin Alınmasına Direnin

PARMAK İZİNİZİN ALINMASINA DİRENİN

Tor Browser, tarayıcı ve aygıt bilgilerine bakılarak parmak izinin alınmasını engeller ve tüm kullanıcıların aynı görünmesini amaçlar.

Çok Katmanlı Şifreleme

ÇOK KATMANLI ŞİFRELEME

Trafiğiniz Tor ağı üzerinde aktarılırken üç ayrı duraktan geçirilir ve her defasında şifrelenir. Ağ, Tor aktarıcıları olarak bilinen ve binlerce gönüllü tarafından işletilen sunuculardan oluşur.

Özgürce Gezinin

ÖZGÜRCE GEZİNİN

Tor Browser ile kullandığınız ağ tarafından engelleniyor olabilecek sitelere özgürce erişebilirsiniz.

ABOUT US

İsteyen herkesin İnternet üzerinde kişisel gizliliğini koruyarak dolaşabilmesi gerektiğine inanıyoruz. Tor Projesi olarak Birleşik Devletlerde 501(c) kapsamında çalışan kar amacı gütmeyen bir kuruluşuz. Ücretsiz yazılımlar ve açık ağlar üzerinden insan haklarını ileriye taşıyor ve çevrimiçi kişisel gizliliğinizi koruyoruz. Ekibimizle tanışın